Zdjęcia z przeprowadzonych kursów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Kurs  Pracownik gospodarczy z uprawniniami i do obsługi kosy i piły spalinowej

Kurs Pracownik gospodarczy z uprawniniami i do obsługi kosy i piły spalinowej

25 listopada 2021

W ramach projektu „Centrum Integracji Społecznej w Gminie Poraj szansą na zmianę społeczną - kontynuacja” przeprowadzono kursy zawodowe podwyższające kwalifikacje niezbędne na rynku pracy i wykonywania w przyszłości zawodu zgodnego z indywidualnymi predyspozycjami zawodowymi. Kursy te mają na celu podnieść kompetencje zawodowe uczestnika, a tym samym zwiększyć jego szansę na powrót na rynek pracy. Każdy kurs kwalifikacyjny kończył się egzaminem (walidacją i certyfikacją). Na kursie można się było dowiedzieć między innymi  jak dokonać drobnych napraw w pomieszczeniach i na zewnątrz, zapoznać się z budową kos i pił oraz wypróbować w praktyce zdobytą wiedzę stosując zasady bhp.

Przejdź do - Kurs florystyczny

Kurs florystyczny

20 października 2021
W ramach projektu „Centrum Integracji Społecznej w Gminie Poraj szansą na zmianę społeczną - kontynuacja” przeprowadzono kursy zawodowe podwyższające kwalifikacje niezbędne na rynku pracy i wykonywania w przyszłości zawodu zgodnego z indywidualnymi predyspozycjami zawodowymi. Kursy te mają na celu podnieść kompetencje zawodowe uczestnika, a tym samym zwiększyć jego szansę na powrót na rynek pracy. Każdy kurs kwalifikacyjny kończył się egzaminem (walidacją i certyfikacją). Na kursie można się było dowiedzieć między innymi jak samodzielnie, estetycznie wykonywać bukiety i kompozycje na mokrej gąbce, dekoracyjne elementy, stroiki oraz miniaturowe ogrody w szkle.
Przejdź do - Kurs obsługi wózka widłowego

Kurs obsługi wózka widłowego

20 października 2021
W ramach projektu „Centrum Integracji Społecznej w Gminie Poraj szansą na zmianę społeczną - kontynuacja” przeprowadzono kursy zawodowe podwyższające kwalifikacje niezbędne na rynku pracy i wykonywania w przyszłości zawodu zgodnego z indywidualnymi predyspozycjami zawodowymi. Kursy te mają na celu podnieść kompetencje zawodowe uczestnika, a tym samym zwiększyć jego szansę na powrót na rynek pracy. Każdy kurs kwalifikacyjny kończył się egzaminem (walidacją i certyfikacją). Zdobycie odpowiednich uprawnień jest niezbędne do podjęcia pracy jako operator wózków widłowych. Jest to praca w głównej mierze skupiająca się na rozmieszczaniu towarów na magazynie. Uczestnicy zdobyli wiedzę teoretyczną oraz praktyczną manewrując wózkami po placu treningowym.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-10-20
Data publikacji:2021-10-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Magdalena Duś
Liczba odwiedzin:128