Centrum Integracji Społecznej w Poraju

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Arteterapia - świeczniki z kieliszków

Arteterapia - świeczniki z kieliszków

20 stycznia 2022

Uczestnicy wraz z prowadzącą zajęcia wykonali w ramach arteterapii świeczniki w technice decoupage.  Na szklane kieliszki zostały przyklejone elementy z papierowych serwetek, które w połączeniu z akrylową farbą  i konturówkami do szkła stworzyły ciekawy efekt. Całość została pokryta bezbarwnym lakierem.

Przejdź do -  Betlejemskie Światło Pokoju 2021

Betlejemskie Światło Pokoju 2021

21 grudnia 2021

Dnia 21.12.2021r. Centrum Integracji Społecznej w Poraju gościło harcerzy z Hufca ZHP Ziemi Myszkowskiej w osobach: Komendantka pwd. Dominika Moniak, dh. Kinga Olszewska- Drużynowa 27 DW im. Tony’ego Halika oraz pwd. Daniel Maciągowski- Drużynowy 31 DSH „ Nieśmiertelni” przekazali Betlejemskie Światło Pokoju pracownikom i uczestnikom Centrum Integracji Społecznej w Poraju na ręce Kierownik – Ewelinie Drzewieckiej. Tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju przyświeca hasło "Światło Nadziei", nadziei na lepsze jutro i lepszego  "Ja"

Przejdź do - Przedświąteczne zajęcia z arteterapii

Przedświąteczne zajęcia z arteterapii

21 grudnia 2021

W pracowniach Centrum Integracji Społecznej można poczuć już świąteczną atmosferę. Za sprawą arteterapii uczestnicy tworzą piękne świąteczne kartki i dekoracje. W ruch poszły kolorowe papiery, brokat a także pastele czy też wykrawane formy ułatwiające uzyskanie pożądanych kształtów.  Oprócz kartek, uczestnicy stworzyli także kwiaty poisencji z foamiranu oraz dzięki wsparciu Urzędu Gminy Poraj - kolorowe wieńce dekorujące latarnie. 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-03-21
Data publikacji:2017-03-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:10452